آموزش تصویری نوشتن متن روی گیف Gif در اندروید – تصویر متحرک

تصویر متحرک

با توجه به درخواست دوستان مبنی بر اینکه بتوانند در کانال های تلگرام خود تصاویر متحرک Gif  یک کپی رایت یا ایدی کانال تلگرام خود را وارد کنند. این پست را قرار دادیم تا افراد به راحتی بتوانند، متن دلخواه خود را به تصویر متحرک کانال اضافه کنند، تا در صورت کپی برداری منبع مشخص شود پس مثل همیشه با ما همراه شوید .

ابتدا شما برای این کار نیاز به برنامه GIF Caption دارید که میتوانید از Google Play نصبش کنید.

برنامه را اجرا کنید برای انتخاب یک تصویر متحرک متن وسط صفحه را انتخاب کنید که نوشته شده است Tao to Select animated GIF or long press to paste GIF URL را انتخاب کنید. سپس گالری را انتخاب و فایل مورد نظر خود را وارد کنید.

تصویر متحرک

در صورتی که میخواهید بالای عکس متحرک متن نوشته شود متن مورد نظر را قسمت Top text وارد کنید و در صورتی که تمایل دارید متن در پایین نمایش داده شود قسمت Bottom text متن مورد نظر خود را وارد کنید و جهت نمایش متن گزینه APPLY را انتخاب کنید و در صورتی که بعد از انجام تغییرات دوست دارید حالت اولیه گیف نمایش داده شود میتوانید از گزینه REST استفاده کنید.

تصویر متحرک

در صورتی که تمایل دارید افکت و سایز متن را تغییر دهید وارد قسمت Advanced شوید و سایز و تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید و با ورد به قسمت Basic  انتخاب گزینه APPLY تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید.

تصویر متحرک

قسمت Setting نیز میتوانید رنگ و تغییرات دیگر را تغییر دهید.

تصویر متحرکدر آخر برای اینکه فایل تغییر یافته را ذخیره کنید از بالای صفحه علامت دیسکت را انتخاب کنید تا فایل مورد نظر شما ذخیره شود.

تصویر متحرک

راه ساده تر

و اما راه ساده تر استفاده از اپلیکیشن پاکت هست. چون هم توش پر از گیف هست و هم میتونید لوگوی خودتون رو توش ذخیره کنید و رو هر گیف یا عکسی که میخواید بچسبونیدش. برای نصب اپلیکیشن پاکت از طریق کلیک روی عکس زیر به Google Play بری:

Download Paacat From Play Store