آموزش دانلود استیکرهای متحرک تلگرام با استفاده از ربات

آموزش استفاده از استیکرهای متحرک تلگرام با استفاده از ربات

در نسخه جدید تلگرام قابلیت اضافه کردن عکس های متحرک همانند استیکر اضافه شده که شما در کنا استیکرهای موجود در تلگرام میتوانید در قسمتی عکس های متحرک را ذخیره کنید و برای دوستان خود ارسال کنید توجه کنید که این قابلیت فقط در نسخه جدید تلگرام ممکن است پس در صورتی که تلگرام خود را به روز رسانی نکردین میتوانید از اینجا آخرین نسخه از برنامه را دانلود و نصب کنید سپس مراحل زیر را انجام دهید.
ابتدا نیاز هست که شما ربات مخصوص این کار را اد کنید که میتوانید با کلیک روی لینک زیر این کار را انجام دهید

gif@

سپس bot را استارت کنید میتوانید طبق آموزش زیر استیکر متحرک با موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید و ارسال کنید. و همچنین در لیست خود ذخیره کنید و تا در ارسال مجدد بتوانید راحتر عکس متحراک خود را پیدا کنید.

با نوشتن به این شکل ابتدا مطلب bot در کل اینترنت به دنبال فایل های gif میگردد و آنها را برای انتخاب شما لیست میکند مثلا اگر در ابتدا نوشته بنویسید:
gif hi@

Bot تمام استیکر متحرک های سلام کردن را برایتان لیست میکند و برای دفعه بعد دیگر نیازی به نوشتن نیست چون تمام فایل های Gif که شما ارسال کردید در بخش استیکر های متحرک شما در قسمتی که روی عکس نشان داده شده موجوده!مثل بقیه استیکر ها.

مرجع استیکر های متحرک تلگرام فقط همین bot است. البته می توانید بسیار راحتتر با نصب اپلیکیشن پاکت به تمامی استیکرهای متحرک بدون نیاز به تایپ دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن مرجع استیکرهای متحرک تلگرام می باشد. با استفاده از کلیک روی تصویر زیر می تونید نرم افزار موبایل پاکت رو از Google Play نصب کنید و تمامی استیکرهای متحرک لذت ببرید و اون ها رو در تلگرام خودتون برای دوستانتون ارسال کنید:

Download Paacat From Play Store

شما با استفاده از این آموزش تخصصی که در سطح اینترنت ایران ارائه شده است میتوانید در تلگرام به تمام استیکر های متحرک دسترسی داشته باشید و آنها را برای دوستان خود ارسال کنید توجه داشته باشید که ربات GIF هیچگونه آسیب و خطری برای شما ندارد و برای شخص یا شرکتی نیست بلکه توسط خود تلگرام ایجاد شده و نیازی به هیچ نگرانی ای نیست و هیچگونه پیام اضافه و تبلیغاتی برای شما ارسال نمیکند پس از آن استفاده کنید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید.

اپلیکیشن موبایل پاکت

همچنین می توانید با دانلود نرم افزار موبایل پاکت از هزاران گیف آماده در این نرم افزار استفاده نمایید و لذت ببرید و همچنین آنها را با دوستان خود در میان بگذارید. توجه داشته باشید که اپلیکیشن پاکت هیچگونه آسیب و خطری برای شما ندارد. نیازی به هیچ نگرانی ای نیست و هیچگونه پیام اضافه و تبلیغاتی برای شما ارسال نمیکند پس از آن استفاده کنید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید. برای دانلود و نصب پاکت از Google Play روی تصویر زیر کلیک نمایید:

Download Paacat From Play Store