سوالی پیش اومده؟ پاسختون اینجاست.

بخش پس زمینه های (Wallpaper) پاکت هر چند وقت بروز رسانی می شود؟

هر کدام از دسته بندی های بخش پس زمینه ها (Wallpaper) پاکت معمولا هر هفته بروز رسانی می شوند.

بخش استیکرهای متحرک (GIF) پاکت هر چند وقت به روز رسانی می شود؟

دسته بندی های بخش استیکرهای متحرک (GIF) پاکت هر روز به روز رسانی می شوند.

اضافه شدن (به روز رسانی) تصاویر و گیف های جدید در چه ساعتی انجام می شوند؟

ساعت مشخصی ندارد ولی این کار معمولا در طول روز انجام می شود و در برخی موارد خاص در ساعات شب هم ممکن است انجام شود.

دسته بندی های جدیدی هم اضافه خواهد شد؟

بله هر چند وقت ممکن است نسخه جدیدی از پاکت ارائه شود که در آن امکانات و دسته بندی های جدیدی اضافه شده است.

اعتبار دانلود روزانه چگونه کم می شود؟

هر بار که از سه گزینه “دانلود”، “اشتراک گذاری” و “تنظیم به عنوان پس زمینه” استفاده کنید. از اعتبار دانلود روزانه شما کسر خواهد شد.

اعتبار برچسب گذاری (Watermark) چگونه کم می شود؟

هر بار که یک استیکر متحرک (گیف/GIF) یا تصویر پس زمینه را با لوگوی خود برچسب گذاری نمایید و از گزینه “دانلود” یا “اشتراک گذاری” صفحه برچسب گذاری (Watermark) استفاده نمایید، از اعتبار برچسب گذاری شما کسر خواهد شد.

چرا بعضی از عکس ها بعد از "تنظیم به عنوان پس زمینه" فقط یه قسمتیشون تو موبایل دیده میشه؟

این تصاویر اندازه بسیار بزرگی دارند. شما می توانید از قسمت گالری تصاویر موبایل خود در پوشه “Paacat” بروید و از آنجا تصویر مربوطه را پیدا کنید و از طریق امکانات موبایل خودتون تصویر رو به عنوان پس زمینه تنظیم نمایید.

چرا باید برای استفاده از تمامی امکانات پاکت پول پرداخت کنیم؟

چون نگهداری و به روز رسانی و اضافه کردن امکانات و تصاویر جدید به پاکت هزینه داره و در واقع این پول هزینه های متخصصین و سرورهای پاکت رو تامین می کنه.

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد و در بخش راهنمای نرم افزار پاسخی برای آنها یافت نکرده باشید در اینجا ممکن است پاسخ داده شده باشند.

آیا می تونم برای یک نفر دیگه پاکت را از طریق گوشی خودم خریداری کنم؟

بخش خرید پاکت برای چنین قابلیتی طراحی نشده و در واقع خرید پاکت برای هر گوشی از طریق همان گوشی بایدانجام بشود. اما از طریق قسمت “ذخیره اکانت با رایانامه” می تونید بسته خریداری شده رو با رایانامه فرد مورد نظر ذخیره کنید و سپس آن فرد با استفاده از رایانامه خود بعد از نصب برنامه پاکت روی گوشی خودش بسته خریداری شده را به گوشی خود از طریق بخش “انتقال حساب کاربری” در قسمت “ذخیره اکانت با رایانامه” منتقل کند.

آیا یک بسته خریداری شده می تواند بر روی بیش از یک دستگاه (گوشی/تبلت) استفاده شود؟

خیر، حتی اگر یک فرد چند دستگاه برای خود داشته باشد فعلا چنین امکانی وجود ندارد یک بسته خریداری شده روی بیش از یک دستگاه به طور همزمان استفاده شود.

آیا ذخیره اکانت با رایانامه اجباری است؟

خیر، ولی بهتر است بهتر است اگر یکی از بسته های پاکت را خریداری نموده اید حساب کاربری (اکانت) خود را با استفاده از رایانامه (email) خود ذخیره نمایید.

این کار به شما کمک می کند تا اگر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد یا دستگاه جدیدی گرفتید، مجبور به خرید دوباره پاکت نباشید و بتوانید از خرید قبلی خود استفاده نمایید.

پاکت توانایی شناسایی شما در صورتیکه حساب خود را با استفاده از رایانامه ذخیره نکرده باشید ندارد.

چرا سرعت بارگیری (Load) برخی تصاویر و گیف های پاکت کند است؟

این مسئله ممکن است به دو دلیل باشد:

  1. سرعت اتصال شما به اینترنت کند/کم باشد.
  2. حجم تصویر یا گیف مورد نظر زیاد (معمولا بیش از ۲ مگابایت) باشد.

وقتی می خواستم تصویری را به اشتراک بگذارم صفحه اشتراک گذاری از بین رفت ولی از اعتبار دانلود روزانه من کم شده، چرا؟

بله از اعتبار دانلود روزانه شما کم می شود، این به آن دلیل است که تصویر یا گیف مورد نظر در پوشه “Paacat” گالری دستگاه (موبایل/تبلت) شما دانلود و ذخیره شده است.

در صورتیکه صفحه اشتراک گذاری را از دست داده اید می توانید به پوشه “Paacat” در گالری دستگاه خود بروید و از آنجا کار اشتراک گذاری را انجام دهید.

وقتی می خواستم یک استیکر متحرک (گیف/GIF) را به اشتراک بگذارم صفحه اشتراک گذاری از بین رفت ولی از اعتبار دانلود روزانه من کم شده، چرا؟

بله از اعتبار دانلود روزانه شما کم می شود، این به آن دلیل است که استیکر متحرک (گیف/GIF) مورد نظر در پوشه “Paacat” گالری دستگاه (موبایل/تبلت) شما دانلود و ذخیره شده است.

در صورتیکه صفحه اشتراک گذاری را از دست داده اید می توانید به پوشه “Paacat” در گالری دستگاه خود بروید و از آنجا کار اشتراک گذاری را انجام دهید.

وقتی می خواستم تصویری که برچسب گذاری کردم را به اشتراک بگذارم صفحه اشتراک گذاری از بین رفت ولی از اعتبار دانلود روزانه من کم شده، چرا؟

بله از اعتبار برچسب گذاری روزانه شما کم می شود، این به آن دلیل است که تصویر یا گیف مورد نظر برچسب گذاری شده و در پوشه “Paacat” گالری دستگاه (موبایل/تبلت) شما دانلود و ذخیره شده است.

در صورتیکه صفحه اشتراک گذاری را از دست داده اید می توانید به پوشه “Paacat” در گالری دستگاه خود بروید و از آنجا کار اشتراک گذاری را انجام دهید.

وقتی می خواستم استیکر متحرک (گیف/GIF) که برچسب گذاری کردم را به اشتراک بگذارم صفحه اشتراک گذاری از بین رفت ولی از اعتبار دانلود روزانه من کم شده، چرا؟

بله از اعتبار برچسب گذاری (Watermark) روزانه شما کم می شود، این به آن دلیل است که استیکر متحرک (گیف/GIF) مورد نظر برچسب گذاری شده و در پوشه “Paacat” گالری دستگاه (موبایل/تبلت) شما دانلود و ذخیره شده است.

در صورتیکه صفحه اشتراک گذاری را از دست داده اید می توانید به پوشه “Paacat” در گالری دستگاه خود بروید و از آنجا کار اشتراک گذاری را انجام دهید.

آیا قسمت پرداخت آنلاین پاکت امن است؟

بله صفحه پرداخت آنلاین پاکت از طریق صفحه بانک ها و شرکت های معتبر زیر مجموعه بانک ها انجام می شود و امنیت این صفحه توسط بانک تامین می شود.