بهترین کانال تلگرام BEST OF TELEGRAM

بهترین کانال تلگرام

BEST OF TELEGRAM

بهترین های تلگرام برای تمامی رده های سنی در نرم افزار موبایل پاکت. برای نصب پاکت روی لینک زیر کلیک کن:

بهترین کانال تلگرام - Download Paacat From Play Store

در این نرم افزار می توانید برای بهترین کانال تلگرام خود بهترین گیف ها و استیکرهای متحرک را دانلود و watermark کنید. شما می توانید در برنامک (Application) موبایل پاکت برای بهترین کانال تلگرام گیف ها را با لوگوی خود دانلود و اشتراک گذاری نمایید.

بهترین کانال تلگرام

کسانی که دارای بهترین کانال تلگرام می باشند می توانند با استفاده از موبایل اپلیکیشن پاکت تمامی تصاویر، گیف ها و استیکرهای متحرک مورد نیاز بهترین کانال تلگرام خود را تهیه و با لوگو و زیرنویس مورد نظر خود در کانال خود برای بینندگان و مخاطبان خود ارسال نمایند.

پیشرفت های روز افزون نرم افزار تلگرام سبب شده که روز به روز به محبوبیت این اپلیکیشن در بین شبکه های اجتماعی موبایلی افزوده بشود. اُپن سورس بودن تلگرام و همچنین آپدیت‌های سریع و امکاناتی که در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد برای کاربران ایرانی به شدت قابل توجه بوده است. کانال یا channel یکی از امکاناتی است که تلگرام در آپدیت اخیر خود ارائه داد ، کانال پیش از این در تلگرام با عنوان broadcast موجود بود ولی در آپدیت اخیر به کانال تغییر نام داد و ویژگی های قابل توجه آن سبب شد تا به سرعت مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

برخی از ویژگی های مهم کانال تلگرام عبارتند از:

۱. امکان عضو گیری نامحدود
۲. امکان انتخاب چند ادمین برای کانال
۳. امکان پاک کردن مطالب در صورت هر گونه اشتباه
۴. عدم مشاهده سایر اعضا و جلوگیری از مشکلات پیش آمده از مراجعه به پی وی افراد
۵. عدم امکان چت برای اعضا در کانال
و…..